Exclusive Role Play

Forum Exclusive Role Play

Ogłoszenie

Zapraszamy na serwer ! IP: 91.193.197.134:7716 a także na nasze nowe forum ! www.e-r-p.xaa.pl

  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Propozycja o dodanie gangu South Side Bloodz z Podaniem na LD i HP

#1 2010-02-22 02:32:25

John_Sweezy

Gracz

Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 3
Punktów :   

Propozycja o dodanie gangu South Side Bloodz z Podaniem na LD i HP

http://www.riseupradio.org/uploaded_images/BloodS-1-790360.jpg



Wszystko zaczelo sie 1 stycznia 1989. W tym dniu narodzil sie maly DmX, na poczatku nie umial mowic ani chodzic to byl cod dla rodzicow. 4 lata pozniej nauczyl sie chodzic i mowic wtedy rodzice zaczeli miec z nim problemy, byl bardzo niegrzeczny, przeklinal w przedszkolu go wywalili za pobicie dizeciaka, poniewaz niechcial on mu dac kredet kolorowych. Maly DmX wyrastal na gangstera, jego rodzice pewnego dnia powiedzieli ze jada do kina odpoczac on zostal z niania. Jego rodzice nie wracali bardzo dlugo, bardzo sie martwil, na nastepny dzien zapukal ktos do drzwi. To byla polcja DmX nie lubil policji ale jakos musil byc grzeczny. Oto rozmowa Przeprowadzona miedzy policjantem a DmX'em :

Policjant- Przepraszma czy zastalem pana Toniego Flo ?.
DmX- Tak to ja.
Policjant- Mamy zle wiesci o panskich rodzicach, mozna wejsc do srodka?.
DmX- Tak prosze bardzo.
((Policjant wchodzi do domu DmX'a i siadaja na sofie))
DmX- Napije sie pan czegos?.
Policjant- Nie dizekuje, mam zla i dobra i dobra wiadomosc.
DmX- Tak slucham?.
Policjant- Twoi rodzice zostali zamordowani dzisiaj rano. Wiem ze to szok ale chyba wiemy kto byl sprawca tego.
((DmX wyciongnol paczke papierosow i zapalil papierosa))
Policjant- Prosze to odlozy
DmX- Mam to gdzies!. Mow kto to zrobil !!
Policjant- Oskarzamy o to Mexykanski Gang podobno oni zamordowali twojego ojca Richarda Flo i mame Jessice Flo
DmX- *****!.

Wtedy Dmx poszedl do siebie do pokoju, z pod lozka wyciagnol pistolet schowal w gacie i wybiegl z mieszkania. Policjant probowal za nim biec ale niestety nie udalo sie go dogonic. Pare lat pozniej DmX mial juz 18 lat. Byl gangsterem dopiero sie dowiedizal ze jego tata tez byl gangsterem, lecz ukrywal to przed nim mial tak zwana grupe South Side Bloods. Lecz zawsze probowal ja odnales ale nie mogl, myslal ze oni go odnajda ale sie mylil. Jego tata zostawil mu kartke 1 dizen przed smiercia "Synku na 2 stornie masz zdjecie twojego wujka, sproboj go odnales mieszka w Los Santos. On ma rodizne Grove Street Famillie jak podrosniesz on ci wytlumaczy co to jest Grove Street Famillie." Wiec Sweezy Spakowal manatki i wyruszyl do Los Santos. 3 dni szukal swojego wujka az pewnego dnia go znalazl. Odmienilo to jego zycie przyjol go jego wujek, dal mu pokoj wszystko i tego dnia pojawili sie oni Vagosi. Najechali na GS i zaczeli w nas strzelac, moj wujek z jego kolega poszli do bagaznika i wzieli bronie podali mi jedna i sie zapytali czy umiem ja obslugiwac, ja powiedzilaem ze tak, pojechalismy na nich. Podrodze moj wujek mowil mi ze GS to gang jak towjego ojca, South Side Bloods, wtedy mialem dowod ze Bloods istnieje. w Wieku 21 Lat Postanowilem zapytac sie wujka czy mi pomoze go odnales, a wiec wujek mi pomogl. Odnalazlem ten gang, mial on dobra siedzibe w LS na Ganton, lecz nie chcialem byc blisko The Yard of Ballas, a wiec zmienilempolozenie grupy zarekrutowalem nowych czlonkow. I zaczolem nowy gang w LS, nie mialem zadnych sojuszy z gangami dzialalismy sami. Lecz wtedy pojawil sie problem, pewnego dnia zadzownil telefon ((To byli zabojcy mojego ojca)). DmX byl bardzo zdenerwowany oni kazali mu spotkac sie z nimi na skate parku, mowili zadnych broni tylko paly... Wtedy DmX sie zdziwil wiedzial ze jest cos nie tak, pozniej Wujek do neigo podjechal i mu powiedzial ze wszystcy ballasi wygineli przez grupe tak zwana "Varios Los Aztecas" Sweezy byl przez chwile szczeliwy dopuki sie nie dowiedzial ze oni maja sojusz z tymi co zabili jego ojca. Sweezy wkurzony pojechal na spotkanie, to byl jego blad bo sam. Lecz patrzal z auta na nich a jego nowy rekrutant pojechal za nim jego mieszkaniec dzielnicy, i wszedl tam gdzie bylo spotkanie. Sweezy uslyszal krzyki i 4 strzaly, potem Sweezy wybiegl szybko z auta i biegl na Skate Park((Palka w rece a pistolet za paskiem nie widac go)). Tylko co widzial to bylo duzo zoltego koloru okazalo sie ze to 2 gang "Vagos" razem stali tam z "Aztecas". Oto ich rozmowa:

Sweezy: I co ***** ? ... zabiles mlodego bez powodu
Vagos Boss: Nie wszedl na pole bitwy
Sweezy: I co teraz zrobisz ?, Zabijesz mnie ?
Vagos Boss: Nie ale powiem ci jak twoj tata zdychal, jak pies ! ((Wszystcy zaczeli sie smiac))
Sweezy: Zobaczycie kurwy !!, Tak was dojedziemy ze chej !
Vagos Boss: My ? ... jakie my ? .. ty jestes sam ! ... ((Wszytscy sie zaczeli smiac))

Nagle Sweezy zucil sie z piesciami na Vagosa szefa, nikt nie zareagowal. Po Walce wszystcy sie odsuneli 5 krokow jak widzieli ze szef Vagos zostal pokonany. Wszystcy uciekli, Zostal tylko Sweezy i Mieszkaniec.

Sweezy: Wstawaj
((DmX Pomaga mlodemu wstac))
Clifford: Dzieki ze mi uratowales dupe
Sweezy: Jak cie zwia czarnuchu?
Clifford: Clifford, Clifford Flo

Wtedy Sweezy nic nie mowil. Dal mu klucze od jego auta i zaczol isc gdzies. Clifford sie bardzo zdziwil, niewiedizal co ma zrobic. Sweezy wtedy si dowiedzial ze ma kuzyna. Sweezy na 2 dzien zadzownil do swojego kuzyna i umowil sie na spotkanie, Clifford Flo i Sweezy umowili sie na spotkanie. Sweezy i Clifford usiedli na 'hoo i zaczeli rozmawiac, wszytsko sie wyjasnilo Clifford i John byli bracmi. Sweezy dal posade Vice Bossa Cliffordowi, Clifford dobrze sie sprawowal. Az to pewnego momentu.


Sweezy: Ey Nigga
Clifford: Co ?
Sweezy: Jedziesz ?
Clifford: gdzie ?
Sweezy: pojezdzic ?
Clifford: okey hommie.

A wiec pojechali na 'hoo Vagosow to byl ich blad, Vagosi wyskoczyli jak opentani i wywalili ich z auta, Clifford byl przerazony a Sweezy chial ich tam powybijac((Califford byl przerazony ale sie nikogo nie bal)). Wtedy ustawil nas Clifford na ustawke. Jak Sweezy powiedzial Cliffordowi o tym ze Vagosi zabili Sweeziego ojca Clifford nie mogl z tym zyc. Poszlismy na ustawke ale nikogo nie bylo wystawili nas, przyjechaly paly ale nikogo nie udalo sie schwytac.

22:47 /21.09.2008\ Wojna pomiedzy Vagos & VLA & Ballas vs Grove & South Side Bloods

W tym dniu Vagosi z VLA najechali na nasza baze porwali Sweezy'iego i zabrali na 'hoo Vagosow. Jak Clifford wrocil z San Fierro, odrazu pojechal po Sweezy'iego, ale to nie byla zabawa w aucie Clifforda byla Bomba. Podlozyli ja Vagosi, chcieli nas wyeliminowac lecz Clifford byl sprytniejszy, on im predzej podlozyl bombe. Wpadl tam z Grove i SSB (South Side Bloods) powybijali wszystkich i zabrali Sweezy'iego. Sweezy byl ciezko ranny odwiezli go do szpitala, Sweezy nie byl wstanie podizekowac Cliffordow za uratowanie mu dupy. Lecz wojna z Vagosami nadal trwala.


12:15 /28.09.2008\ Najazd na Sweezy'iego

Sweezy mial juz wyjzdz ze szpitala lecz cos stanelo na jego drodze, LSPD (Los Santos Police Department) to byla policja Los Santos. Zabrali Sweezy'iego ze szpitala zakuli i chcieli przewiezdz do wiezienia lecz Latynosi wpadli i mu przeszkodzili, tak jak wtedy ale tym razem probowali zabic Sweezy'iego. Sweezy ledwo uszedl z zyciem, policja wygrala Sweezy'iego przewieziono do wiezienia. Oskarzono go o zabojstwo 5 policjantow o 6 napadow z bronia palna i chandel narkotykami i bronia. Dostal on kare 15 lat.Wtedy Gangiem  SSB kierowal Clifford Flo. Lecz po 1 Roku Sweezy uciekl z wiezienia, Policja przestala go szukac wiedziala ze nie miala szans. Wtedy pojawil sie ten koles. Sweezy Dal zlecenie platnemu zabojcy zeby zabil Szefa Latynosow. Zrobil to Sweezy gapil sie w wiadomosci porane i sie smial z nich

//Regeneracja\\

Sweezy nie poddawal sie kontynuowal to co robil jego ojciec, byl gangsterem nie przejmowal sie o zdanie innych ludzi robil to co lubil. Nie lubil policji, chodzilo mu tylko w glowie o dziewczyny, narkotyki, bronie i zabijanie. Sweezy dolaczyl spowrotem do Cliffordem. Lecz byla niespodzianka, Latynosi znalezli sopie 1 miesiac pozniej nowego szefa gangu, Sweezy nie mial z nim problemow od tamtej pory wszytscy Latynosi sie go bali, nie zadzierali. Lecz Szef Latynosow chcial wyeliminowac Sweezy'iego, za kazdym razem gdy probowal to zrobic nie udawalo mu sie to.


//South Side\\

u Sweezy'iego w glowie bylo tylko "! SouthSide !" chcial byc najpoterzniejszym gangiem lecz mafie mu wchodzily w droge, ale udawalo mu sie to placil mafii dobra sume a ci mu czyscily inne mafie z drogi. Sweezy byl najpopularniejszy w Los Santos, bardzo duzo ludzi sie go balo i go powdizwialo, niektorzy wrecz go nienawidzili. Sweezy sie tym nie przejmowal i nadal nowa ksywe Cliffordowi "Game". Los santos bylo owned by South Side Bloods !!.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam jeszcze 2 Historie gangu :

"Lata 90.Na ulicach Los Santos było widać coraz więcej grup afro-amerykaninów, którzy zamieszkiwali Los Santos a dokładnie South Central..W samym South Central nie było dość bezpiecznie. Codziennie było słychać kule z AK47 i mp5..Dominował tam gang, Crips, którzy codziennie mieli nowe ofiary rabunków, napadów, porwań i tym podobnych rzeczy… Na całym South Central było widać różne graffiti. Czarnuchy z West Side robili to po to by pokazać, ze oni tu rządzą. Po paru latach w całym Los Santos powstawało coraz więcej organizacji przestępczych w tym znalazł się tez gang BLOODS. Bloods objęli terytoria południa Los Santos a ich założycielem był nie, jaki John ‘Sweezy ‘Sweezy..Ten czarnuch urodził się w Los Santos w tym czasie, kiedy Crips cały czas podbijali LS. Gość widział na oczy jak umierają jego kumple. Zawsze marzyłby ich pomścić. Ten czarnuch przesiedział swoje w kiciu, on wie, co to szacunek u swoich, wiara, siła, wierność dla swoich..Uciekl z wiezienia po 1 roku, i postanowił wrócić na stare śmieci, myśląc, iż wszyscy na niego Czekaja.. Lecz Sweezy zawiódł się, gdy wrócił na dzielnice… Roiło się tam od dilerów crackiem i cpunów.. Sweezy postanowił znaleźć nowy dom, nowa dzielnice.. Zabrał paru ziomków z Willow, którzy chcieli mu pomóc w odnowieniu setu Bloods byli to Jeffrey’Ice’Anderson, Marcus’Dogg’Johnson i Jason’Jay-D’Dough… Następnie zaczęli szukać odpowiedniego miejsca dla siebie. Szukali, szukali..az znaleźli odpowiednia dzielnice dla siebie była to Sevilla. Znaleźli tam parę domków, z których wyrobili dom mieszkalny dla mieszkańców i dom dla Sweezy'iego i jego homies.. Kiedy czarnuchy osadzili się na dzielnicy zaplanowali ze wyrobią tam studio nagraniowe, lecz nie mieli na to kasy i po pewnej chwili Sweezy zarzucił pomysłem..Pomysł polegał na napadzie na spozywczak..Wiec chłopaki jeszcze tego samego dnia spotkali się z ruskimi dilerami, zakupili od nich 2 ak47, 4 deagle, i 1 mp5. Była godzina 22: 00, homiez wsiedli w czerwona savanne wyruszyli w stronę spozywczaka..Kiedy już byli w samochodzie założyli czerwone Bandamy na twarze i czekali Az dojada.. Minęło 15 min..Ziomki byli już obok sklepu, zaparkowali w ciemnej uliczce, chwycili bronie w ręce i ruszyli w stronę sklepu…Po chwili wbiegli do sklepu krzycząc by wszyscy padli na ziemie..Wszystko trwało bardzo szybko, Sweezy przystawił bron do Glowy sprzedawcy, kazał mu oddać cala kasę i sprzedawca oczywisicie się posłuchał, Wrzucil cala kasę do torby a Sweezy ja zabrał. Po chwili ziomki wyszli z sklepu, szybko wsiedli w zaparkowana savanne i ruszyli w stronę swojego Hood.. Wszyscy już byli uszczęśliwieni, ale tylko na chwile, bowiem za rogu wyjechały 3 radiowozy.. Chłopaki nie wiedzieli, co zrobić wiec zaczęli uciekać, lecz psy cały czas siedziały im na ogonie. Po pewnej chwili, Sweezy krzyknął: Kurcze łapcie za gnaty i strzelajcie im w opony!! Tak tez poczęli a po chwili radiowozy już za nimi nie jechały. Czarnuchy wrócili na Seville i czekali Az sprawa się uspokoi. Nie wychodzili z domu przez 5 dni, nawet nie wychodzili na pierdolonego papierosa lub piwo. Nareszcie po 5 dniach chłopaki przestali się ukrywać. W całym Los Santos zrobiło się już ciszej. Sweezy zakupił wszystko co było potrzebne do baru i w 2 miesiące wyremontowali studio. Pewnego dnia, kiedy Sweezy, Dogg, Ice i Jay-D siedzieli na Hood sącząc zimne piwo ujrzeli niebieska tahome. To byli, Crips.. Homes od razu zaczęli krzyczeć South Side i pokazywali różne gesty. Po chwili Tahomy nie było widać, a chłopaki kontynuowali rozmowę Az nagle Tahoma z piskiem opon wjechała na dzielnice i czarnuchy z zachodu ostrzelali cala dzielnice.. Wszystko trwało nie cale 5 min., Kiedy już Tachomy nie było na dzielnicy trawala wielka cisza. Wszyscy leżeli z kulami w brzuchach..Po chwili Sweezy ranny w nogi zaczął czołgać się do swoich homies. Niestety Doog, Ice i Jay-D już nie żyli. Sweezy załamany z bólu zemdlał. Kiedy się obudził był w szpitalu, leżał tam 1 miesiąc. Po całym długim miechu Sweezy wyszedł z szpitala, udał się na dzielnice i zaczął nowe Zycie.

http://4.bp.blogspot.com/_moDkM2GCEuQ/Satg2_uj3oI/AAAAAAAAAvA/XoqumfCZh-k/s400/2.jpg



T.O.G Top Orginal Gangster-czarnuch, który ma największy respekt na dzielnicy. Wszyscy się go słuchają. Przeżył nie jedna strzelaninę. W sercu zawsze ma swoich czarnych braci, za których oddal by Zycie. Jest gotów poświęcić się za swój kolor, który reprezentuje, czego tez oczekuje od swoich żołnierzy. Jest idolem innych gangsterów z Hood. Jego słowo najbardziej się liczy.

Y.O.G Young Orginal Gangster-prawa, reka T.O.G. Czarnuch cieszy się dużym szacunkiem na dzielni. Przeżył nie jedna strzelaninę w obronie dzielnicy. Kiedy nie ma O.G on przejmuje stery. Organizuje różne imprezy i grille.

Ice Cold Killa’- Ten czarnuch ma twarde jaja. Nie raz pociągnął za spust. Nie boji się tego, co robi. Często wykonuje egzekucje. Ma wyśmienity cel. Zabija z zimna krwią..

Real Gangster- Zwykły twardy czarnuch, który pociąga za spust, kiedy trzeba. Uwielbia roztrzygac spory poprzez pięści.

Soldier- Zwykły czarnuch, który nosi czerwona Bandamę. Spluwa za paskiem, hajs w kieszeni. Oddal by Zycie za dzielnice i swoich homiez.

Wanna-Be- Czarnuch z czarna Bandama. Wywyższa się nad mieszkańcami. Zawsze jest gotów Bronic dzielnicy. Walczy o szacunek u członków gangu.




http://s.bebo.com/app-image/7925671350/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/04/18/bloods.jpg


Czerwony-jest to kolor, który reprezentuje nas. Te Barwy noszą tylko wybrani.
Czarny-Ten kolor noszą tak zwani wanna-be. Oznacza to, iż ta osoba jest nowa w gangu i cały czas stara się o uznanie kolegów.

http://www.amoeba.com/dynamic-images/blog/lowrider.jpg



OOC:
Na dzielnicy może się krecic każdy, kto odgrywa postać afro-amerykanina. Możecie tez odegrać ze mieszkacie obok Sevilli.
Mieszkańcy musza przestrzegać tego regulaminu:
-zero agresji wobec nowych.
-szanuj innych mieszkańców tak jak samego siebie.(Jesteście ta sama ranga)
-kiedy kumpel potrzebuje parę groszy, pożycz mu.
-graj na, %100 IC czyli staraj się nie spamic na /f i /b
-bądź kreatywny.
-nie kozacz do innych gangów.
-miesznakcy nie mogą nosić przy sobie broni palnej, tylko palki lub tego typu bronie.
-nie udawaj pro elo gangstera np.kiedy wrogi gang robi wjazd na dzielnice masz uciec lub schować się gdzieś.
Przestrzegajcie Tego oto regulaminu.

IC:


Dowiesz się w swoim czasie.


http://img163.imageshack.us/img163/2881/82637043.png



Jeśli chcesz się do nas dostać wystarczy tylko przeczytać Aplikacje, dostosować się do regulaminu, napisać aplikacje a następnie czekać na akceptacje. Jeśli aplikacja zostanie przyjęta wystarczy tylko żebyś dobrze odgrywał charakter nyggasa z Getto..
Aplikacje skladamy w tym temacie: ((Pamietajcie to aplikacja o Housing Project!!))

Kod:

[center][img]http://iv.pl/images/hst01pnus5qwdok9jty.png[/img] [/center]

[b]IC:[/b]

**Przechodzisz przez Seville i zauważasz grupkę afroamerykaninów. Wołają Cie do siebie i jeden z nich pyta:
A’yo nygga wha’ are you lookin’ fo’?

Kay’ mamy wolne mieszkania, ale nawet Cie nie znam jak masz na imię?

Kay’ opowiedz mi cos o sobie masz tu zamiar ściągnąć Policje?! Gadaj od pierdolonych narodzin..

Kay’ Kay’ zgłoś Się jutro..

[b]OOC :[/b]

Ile masz lat?( Wiek nie ważny, liczy się RP, ale chce tylko wiedzieć)
Jakie masz doświadczenie z serwerami Role Play?
Dlaczego właśnie my?( Uzasadnij, dlaczego wybrałeś Bloods)
Jak oceniasz swój slang?(Dość ważny punkt. Slang dodaje klimatu podkreślam w slangu nie ma takiego czegoś jak A’Yo jest Ayo)

Uwaga!
Jeśli masz zamiar grac z nami 3 dni, dziękuje nie przyjmuje takich. Panuje u nas zasada Blood In Blood Out. Jeśli chcesz od nas odejść to tylko poprzez CK(charakter kill) po odpowiednim zagraniu RP.

Skin Pack : Klik
Tak skin pack jest z H-RP ale mamy pozwolenie na jego uzycie... Skin packa mozna zainstalowac przez program "Parking" daje screena tych skinow. :

http://iv.pl/images/m8wqenm4kd9inew3ybn9.png




...Tutaj dodaje do tego jeszcze Podanie na LD Bloodsow jak byscie zrobili...



Nick: John 'Sweezy' Sweezy
Jakiego chcesz lidera?: South Side Bloods
Dlaczego ty: Poniewaz umiem wczuc ise w role gangu... wiem na czym polega granie roli w gangu umiem sie zaac ta frakcja i obiecuje ze bedize wysokie RP
Co zmienisz we frakcji, gdy obejmiesz lidera ? (nie dotyczy gangów i mafii !):
Od kiedy grasz w RP?: juz 3-4 lata
Co to jest OOC w IC? + przykład: OOC w IC to jest Metagaming czyli np. widzisz nick 2 osoby nad jej glowa i mowidz jej po imieniu bez przedniego zapoznania tej osoby.
Twój poziom RP: 8/10 (Nikt nie jest Perfect)
8 pojęć:
RP - Role Play - Gra odpowiednia do reprezentowanej postaci. Czyli, na serwerze RP jesteśmy powiedzmy policjantem więc zachowywujemy się jak na policjanta przystało nie kręcimy się z mafią itp.

NON-RP - Non Role Play - Na serwerze robimy rzeczy takie których byśmy nie zrobili w realnym życiu.

MG - Meta Gaming - Wykorzystywanie informacji z OOC ( /b /o, oraz inne ) do IC ( " T ", /ja itp. ). Mówienie do osób nam nieznanym po nicku nad jego głową.

PG - Power Gaming - Wymuszanie niechcianej sytuacji RP na przypadkowym graczu, np. /ja Popycha Janka tak, że przewala się na ziemie

DB - Drive By - Strzelanie za okna kierowcy

DT - Drive Thour - Strzelanie za okna pasażera

CN - Celebrity Name - Imie sławnej osoby

NJ - Ninja Jacking - Kradzież samochodu kiedy kierowca znajduje się w środku
Ja John_Sweezy zapoznałem się z tym tematem i zdaję sobie sprawę z konsekwencji i obowiązków które na mnie będą ciążyć po objęciu funkcji lidera.

(((((UWAGA !! MOJ STARY NICK : TONY_FLO !! TERAZ MAM NOWY JOHN SWEEZY !!! POZDRAWIAM)))))

Ostatnio edytowany przez John_Sweezy (2010-02-22 02:33:50)

Offline

 

#2 2010-02-22 09:03:44

 Mark_Markov

Admin, Ld SA

5262060
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycja o dodanie gangu South Side Bloodz z Podaniem na LD i HP

DmX, gdzies juz to widziałem.
Poza tym fajny gang i nowosc ktora mogla by dodac do gry troche wiecej wojen gangowych. ;P

Ja na TAK

Offline

 

#3 2010-02-22 14:28:35

Adamo_Corleone

Gracz

Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 12
Punktów :   

Re: Propozycja o dodanie gangu South Side Bloodz z Podaniem na LD i HP

Jestem na nie gdyż Ballas jest odpowiednikiem Bloodz a bloodz to gang z RL więc jeżeli chcesz to idz do ballas

Offline

 

#4 2010-02-22 14:36:09

Chev_Chelios

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 55
Punktów :   

Re: Propozycja o dodanie gangu South Side Bloodz z Podaniem na LD i HP

John ma racje i za dużo by było już organizacji przestępczych jestem na NIE


http://img199.imageshack.us/img199/7172/lol2nf.jpg

Offline

 

#5 2010-02-22 14:38:35

John_Sweezy

Gracz

Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Propozycja o dodanie gangu South Side Bloodz z Podaniem na LD i HP

ej ... podanie bylo z mojego 2 forum... uzywam go czesto... a w ogole ballasow nie ma a ballasi to nie bloods pojechalo ? ... ballasi to Purpz... oni i bloods to co innego a w ogole ballasi nigdy nie wchodza... ja gram sprawdzam /ballas-online i nikogoniema ... vagos i vla tez nie ma tylko GS gra ... moim zdaniem jak wnesiecie bloods to bedize lpeiej... a ballas to nie jest czerwony gang tylko fioletowy... sorka ale mizenilem teraz nick na John Sweezy i ksywe na Sweezy a to podanie bylo pod Toniego Flo ksywe DmX jak mi nie wiezycie to na gg napiszcie 3670451 tam wam udowodnie ...

//edit
A w ogole to ballas nie tryzma z nikim gs tez... a Bloods trzymaja z latynosami ... wiec wtedy zmusimy GS  Ballas do zlozenia broni; )

Ostatnio edytowany przez John_Sweezy (2010-02-22 14:42:41)

Offline

 

#6 2010-02-22 23:31:12

 Carlos_Forenson

Główny Administrator

10518468
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja o dodanie gangu South Side Bloodz z Podaniem na LD i HP

Pomysł niby jest ciekawy jednak jest przy nim bardzo dużo roboty...Uzgodnię to z maperem i dam Wam odpowiedź.


http://img442.imageshack.us/img442/4674/cooltext449131992.png

Offline

 
  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Propozycja o dodanie gangu South Side Bloodz z Podaniem na LD i HP

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.erp.pun.pl przewóz osób Niemcy wolne domki Jastarnia