Exclusive Role Play

Forum Exclusive Role Play

Ogłoszenie

Zapraszamy na serwer ! IP: 91.193.197.134:7716 a także na nasze nowe forum ! www.e-r-p.xaa.pl

#1 2010-02-21 10:39:33

 Mark_Markov

Admin, Ld SA

5262060
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 13
Punktów :   

Kilka wiekszych i mniejszych propozycji...

Witam!

Mam parę błędów, propozycji które jak myślę mogą usprawnić prace na forum i serwerze.

Po pierwsze:

Na początek czepie sie forum. Jest jak dla mnie bardzo nieprzejrzyste. Ciemny klimat owszem, ale czy niemogl by to byc  ciemny szary? rozumiem ze mozna smienic skin ale jesli ktos pierwszy raz wchodzi to widzi takie ciemnie niewiadomo co...
Bardzo nie podobaja mi sie te "dziwne", kolorowe podpisy pod kazdym tematem. Wolał bym by byl tam jakis krotki opis kazdej z frakcji...
Logo tez nie przyciaga. Wyglada jak by bylo robione w PAINT-cie. Moze czas poszukac grafika? (Niejestem zaawansowany ale moze moglbym sie tym zajac)

Przejde do serwera. Jest wiele ludzi, kazdy jest inny... Zdazaja sie tak zwane n00by ktore tylko obrzydzaja grę. chciałbym poszezyc dział administracji. Dzis grajac bylo okolo 15 osob i jeden admin. Narazie widzialem tylko samych Headow i viceheadow.  Lepiej jest miec wiecej adminow niz mniej.  (kick, warn, ban).

Jako lider Mafi ruskiej znalazlem kilka bugow:

Brama w mojej mapie jest w powietrzu, czyli niezabudowana. Porsze ja zabudowac bo kazy moze wejsc na Nasz teren.
SS:
http://iv.pl/images/14046288315608694704_thumb.jpg


Przydalo by sie pare wozow ktore beda tylko dla poszczegolnych rang:
Te dwa elegany (zaznaczone na zielono) mogly by byc dla kazdej rangi, przy tym by byly bardziej polozone rownolegle do bramy. Chcialbym tam jeszcze zmieścic burrito, dla jakis napadow grupowych czy oficjalnie dlo wyworzenia wodek do hurtowni.
Przydalo by sie tez ze dwa nrg ktore chcialbym umiescic pod zadaszeniem budynku, oraz jedno Sabre ktore bylo by tylko dla 5 i 6 rangi. Czyli reasumujac:
-Dwa eleganty dla kazdej rangi (zielony kwadrat)
-Burrito (czerwona strzalka)
-Sabre dla 5 i 6 rangi (niebieskie pole)
-Dwa moze trzy nrg pod zadaszeniem budynku (zolta strzalka)
-Heli tam gdzie jest
-Reszte wozow usunac

Obrazowanie:
http://www.iv.pl/images/05042167338916215752.png


(przepraszam za wszelakie błedy)
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Motsura_Mito (2010-02-21 10:40:17)

Offline

 

#2 2010-02-21 15:09:41

 Santiago Stevenson

Admin

5831500
Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 72
Punktów :   

Re: Kilka wiekszych i mniejszych propozycji...

Mi się forum podoba "nie da się każdemu dogodzić" właśnie od tego jest system wybierania inywidualnych stylów. A co do loga to może najpiękniejsze nie jest ,ale jeśli masz czas i chce ci się je zrobić to możesz nam pomóc.Uważam , że adminów jest w sam raz.a Co do tej bramy to przydało by się ją zrobić.


Masz jakiś problem pisz -------> gg: 5831500

Offline

 

#3 2010-02-22 14:32:49

Chev_Chelios

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 55
Punktów :   

Re: Kilka wiekszych i mniejszych propozycji...

Też tak myślę jak Santiago


http://img199.imageshack.us/img199/7172/lol2nf.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.erp.pun.pl